تماس با دبیرخانه

021-36621318

021-36621319

 

02189786524

conf.ntpco[at]gmail.com

عضویت در خبرنامه کنگره علوم اجتماعی


اخبار
امروز؛ جای هزاران دختر و پسر در کلاس‌های درس خالی است .

امروز بیش از 13 میلیون دانش‌آموز در مقاطع مختلف تحصیلی به کلاس‌های درس رفتند اما در این میان دانش آموزانی در اقصی نقاط کشور درس و مدرسه را به هزار دلیل رها کرده‌اند و اکنون بازمانده از تحصیل محسوب شده و به حمایت‌های ویژه جهت بازگشت به چرخه تحصیل نیاز دارند.

 


ادامه مطلب ...

پیام دبیر همایش

 

سپاس خداوند بی ­همتا را که الطاف بی ­دریغش، بر ما ره پویان مسیر سلامت مجال تلاش در راهی بس مقدس و پر بها را فراهم آورد و توفیق برگزاری کنگره بین المللی جامع علوم اجتماعی ایران را عطا فرمود.

در اين راستا، مرکز همایش­های بین المللی توسعه داتیس را درک حساسيت اين امر در شرايط کنوني براي کشور و توسعه علمي آن، دست طلب به قصد همراهي، به پيشگاه فرهيختگان و دانشمندان عرصه علوم اجتماعی دراز مي­ کند و از کليه استادان ارجمند، پژوهشگران برجسته، و دانشجويان تحصيلات تکميلي کشور براي مشارکت در اين اقدام بزرگ دانشگاهي و بین المللی، صميمانه دعوت به عمل مي ­آورد، اطلاعات عمومي اين همايش از طريق سايت اختصاصي در اختيار قرار گرفته است و علاوه بر آن، با روي گشاده و با دقت و انتظام ويژه، پاسخگوي هر گونه سوال انديشمندان علاقمند مي­ باشیم.

امیدوارم این همایش سرآغازی باشد که پایان آن، رفع بخش قابل توجهی از مشکلات کشور در این زمینه تخصصی که اهمیت اجتماعی آن بر هیچ کس پوشیده نیست، باشد.

 با سپاس و احترام

 

مرکز همایش های بین المللی توسعه ایران