عضویت در خبرنامه کنگره علوم اجتماعی


تماس با دبیرخانه

02133699094 

09193519331

02189786524

conf.ntpco[at]gmail.com

زمان برگزاری جشنواره‌های جوانان

28 فروردین 1395

مدیرکل طرح‌های ملی جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به جشنواره‌های این وزارتخانه گفت: جشنواره دنیای جوان شش ماه اول سال‌جاری برگزار می شود و جشنواره ایران جوان از هفته جوان(نیمه اردیبهشت) آغاز و تا شش ماه دوم سال ادامه می‌یابد.

محسن طلایی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس «جوانان» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با اعلام این خبر اظهارکرد: از بخش‌های جشنواره دنیای جوان به مسابقه فیلم‌های 90 ثانیه‌ای،تقدیر از برترین‌های اوقات فراغت جوانان و برگزاری جشنواره اوقات فراغت جوانان می‌توان اشاره کرد.

 

وی در ادامه گفت: نمایشگاه توانمندی‌های جوانان از دیگر بخش‌های جشنواره دنیای جوان است که در حوزه‌های مختلف تخصصی مانند حوزه‌های اقتصادی، ورزشی و فرهنگی برپا می‌شود.

مدیرکل طرح‌های ملی جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به جشنواره ایران جوان اظهارکرد: برنامه‌های هنری و فرهنگی در این جشنواره پررنگ‌تر است و شامل برنامه‌های چند رسانه‌ای نیز می‌شود. «باغ استعدادها» یکی دیگر از بخش‌های این جشنواره است. در این بخش با برگزاری کلاس و کارگاه افراد موفق در حوزه‌های مختلفی مانند علوم، فناوری، فرهنگی و هنری دعوت می‌شوند و تجربه‌های خود را با جوانان به اشتراک می‌گذارند علاوه بر آن نمایشگاهی درباره 10 قلم کالای مورد نیاز جوانان برگزار می‌شود.

طلایی در پایان درباره نتایج جلسات کمیسیون اوقات فراغت اظهارکرد: تاکنون 8 جلسه برگزار شده است و مهمترین برنامه این کمیسیون تهیه و تدوین برنامه عمل و تقسیم کار ملی در زمینه اوقات فراغت است علاوه بر آن به تحلیل و رصد اقدامات مربوط به اوقات فراغت جوانان در سراسر کشور می‌پردازد.

منبع:ایسنا


742
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
ثبت نام آنلاین

پوستر
حمایت معنوی

معرفی مجلات


مرکز همایش