عضویت در خبرنامه کنگره علوم اجتماعی


تماس با دبیرخانه

02133699094 

09193519331

02189786524

conf.ntpco[at]gmail.com

تاكيد دبيرستاد مركزي صيانت از حريم امنيت عمومي برمقابله با بي بندوباري

30 فروردین 1395

به گزارش ايرنا از پايگاه اطلاع رساني وزارت كشور؛ ايرج صيادي مشاور برنامه ريزي و دبير ستاد مركزي صيانت از حريم امنيت عمومي حقوق شهروندي وزارت كشور در بيست و ششمين نشست كارگروه عفاف و حجاب بر استفاده و بهره مندي از روش هاي خلاقانه و نوآور در حوزه ترويج فرهنگ عفاف و حجاب تأكيد كرد و گفت : دستگاه ها بايد با انجام كارهاي مطالعاتي و تحقيقاتي ، شرايط و بسترهاي لازم را در بخش فرهنگي ايجاد كنند.
وي ادامه داد: اعضاي كارگروه با ارائه روش ها و برنامه هاي نو تلاش كنند كه اولين هدف دشمن را كه همانا بر هم زدن محور وحدت است را خنثي كنند . ما نيازمند بهره مندي از روش هاي دانش بنيان هستيم و بايد با روش هاي نوين ساختار خانواده و جامعه را از لحاظ معنوي و ارزشي استحكام بخشيم .
صيادي در ادامه به نامگذاري سال 95 به عنوان سال اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل اشاره كرد و گفت: در سال جديد نيازمند رويكرد جديد در حوزه برنامه ريزي و اجرايي هستيم و در اين خصوص بايد پيشتاز اقدام و عمل باشيم و يكي از اولويت ها در اين مسير مقابله مدبرانه با بي بند و باري ، فساد و فحشا است .

** پديده هاي اجتماعي با قدرت مديريت شود
علي اصغر جعفري معاون سرمايه انساني سازمان صدا وسيما د ر اين نشست به تشريح ديدگاه و رويكرد سازمان صدا و سيما در حوزه عفاف و حجاب با تأكيد بر سياست ها و راهبردهاي كلان پرداخت .
معاون سرمايه انساني سازمان صدا و سيما با بيان اينكه دشمن همواره در صدد است كه با به چالش كشاندن و استفاده از قدرت نرم نوعي دوگانگي را در حوزه هاي فرهنگي ايجاد كند گفت: بايد تلاش شود كه پديده هاي اجتماعي با قدرت مديريت شود، در غير اينصورت غفلت از پرداختن به مسائل اجتماعي موجب ايجاد مسائل امنيتي خواهد شد .
بيست و ششمين نشست كارگروه عفاف و حجاب با حضور معاون سرمايه انساني سازمان صدا و سيما ، مشاور برنامه ريزي و دبير ستاد مركزي صيانت از حريم امنيت عمومي حقوق شهروندي وزارت كشور و ساير اعضاي اين ستاد براي پيگيري مصوبات جلسات قبلي و بررسي موضوعات جديد در محل معاونت سرمايه انساني صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران تشكيل شد .

منبع:ایرنا


788
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
ثبت نام آنلاین

پوستر
حمایت معنوی

معرفی مجلات


مرکز همایش