تماس با دبیرخانه

021-36621318

021-36621319

 

02189786524

conf.ntpco[at]gmail.com

عضویت در خبرنامه کنگره علوم اجتماعی


تاكيد دبيرستاد مركزي صيانت از حريم امنيت عمومي برمقابله با بي بندوباري

30 فروردین 1395

به گزارش ايرنا از پايگاه اطلاع رساني وزارت كشور؛ ايرج صيادي مشاور برنامه ريزي و دبير ستاد مركزي صيانت از حريم امنيت عمومي حقوق شهروندي وزارت كشور در بيست و ششمين نشست كارگروه عفاف و حجاب بر استفاده و بهره مندي از روش هاي خلاقانه و نوآور در حوزه ترويج فرهنگ عفاف و حجاب تأكيد كرد و گفت : دستگاه ها بايد با انجام كارهاي مطالعاتي و تحقيقاتي ، شرايط و بسترهاي لازم را در بخش فرهنگي ايجاد كنند.
وي ادامه داد: اعضاي كارگروه با ارائه روش ها و برنامه هاي نو تلاش كنند كه اولين هدف دشمن را كه همانا بر هم زدن محور وحدت است را خنثي كنند . ما نيازمند بهره مندي از روش هاي دانش بنيان هستيم و بايد با روش هاي نوين ساختار خانواده و جامعه را از لحاظ معنوي و ارزشي استحكام بخشيم .
صيادي در ادامه به نامگذاري سال 95 به عنوان سال اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل اشاره كرد و گفت: در سال جديد نيازمند رويكرد جديد در حوزه برنامه ريزي و اجرايي هستيم و در اين خصوص بايد پيشتاز اقدام و عمل باشيم و يكي از اولويت ها در اين مسير مقابله مدبرانه با بي بند و باري ، فساد و فحشا است .

** پديده هاي اجتماعي با قدرت مديريت شود
علي اصغر جعفري معاون سرمايه انساني سازمان صدا وسيما د ر اين نشست به تشريح ديدگاه و رويكرد سازمان صدا و سيما در حوزه عفاف و حجاب با تأكيد بر سياست ها و راهبردهاي كلان پرداخت .
معاون سرمايه انساني سازمان صدا و سيما با بيان اينكه دشمن همواره در صدد است كه با به چالش كشاندن و استفاده از قدرت نرم نوعي دوگانگي را در حوزه هاي فرهنگي ايجاد كند گفت: بايد تلاش شود كه پديده هاي اجتماعي با قدرت مديريت شود، در غير اينصورت غفلت از پرداختن به مسائل اجتماعي موجب ايجاد مسائل امنيتي خواهد شد .
بيست و ششمين نشست كارگروه عفاف و حجاب با حضور معاون سرمايه انساني سازمان صدا و سيما ، مشاور برنامه ريزي و دبير ستاد مركزي صيانت از حريم امنيت عمومي حقوق شهروندي وزارت كشور و ساير اعضاي اين ستاد براي پيگيري مصوبات جلسات قبلي و بررسي موضوعات جديد در محل معاونت سرمايه انساني صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران تشكيل شد .

منبع:ایرنا


430
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
مرکز همایش های بین المللی توسعه ایران