عضویت در خبرنامه کنگره علوم اجتماعی


تماس با دبیرخانه

02133699094 

09193519331

02189786524

conf.ntpco[at]gmail.com

مدیرکل استانداری تهران: مردم لطفا به متکدیان خیابانی کمک نکنند

1 شهریور 1395

 محور اصلی نخستین همایش بین المللی علوم اجتماعی ایران جامعه شناسی است. طبق گفته های آقای شهریور مدیرکل استانداری تهران یکی از آسیب های اجتماعی تکدی گران هستند .

سیاوش شهریور در حاشیه بازدید از سامان‌سرای لویزان و تشکیل ستاد آسیب‌های اجتماعی گفت: مقام معظم رهبری دستور داده‌اند همه قوا از مصوبات شورای اجتماعی کشور پیروی کنند در همین راستا و با توجه به اینکه ستاد آسیب‌های اجتماعی مصوبه شورای اجتماعی کشور است لذا همکاری و اجرای مصوبات آن برای همه دستگاه‌های ذیربط لازم الاجراست.

وی با اشاره به موفقیت اجرای طرح جمع‌آوری متکدیان سطح شهر تهران گفت: به جد از شهروندان می‌خواهیم به متکدیانی که سر چهارراه‌های سطح شهر و اغلب در باندهای تکدی‌گری فعالیت می‌کنند کمک نکنند؛ بی تردید این اقدام ضمن افزایش موفقیت طرح جمع آوری متکدیان باعث از بین رفتن این مقوله خواهد شد.

وی ادامه داد: در حال حاضر چهره شهر تهران وضعیت بهتری نسبت به گذشته پیدا کرده است و حتما با همزمانی جمع آوری دوباره معتادان ظرف روزهای گذشته چهره شهر تهران بسیار بهتر خواهد شد.

مدیر کل اجتماعی استانداری تهران با تاکید بر اینکه معتادینی که از سطح شهر جمع آوری می‌شوند به هر میزان زمانی که لازم باشد تا بهبودی در مراکز نگهداری خواهند شد.

وی تاکید کرد: قطعا در خصوص متکدیان نیز کودکان متکدی تحویل بهزیستی خواهند شد و اتباع بیگانه و معتادین نیز به اداره کل امور اتباع استانداری و ستاد مبارزه با مواد مخدر تحویل خواهند شد.

شهریور در بخش دیگری از صحبت‌های خود به مقوله کار کودکان اشاره کرد و افزود: این موضوع بسیار آزار دهنده است و به نوعی یک معضل زیر پوست شهر قلمداد می‌شود لذا خواستارم که برای این کودکان حداقل شناسنامه صادر شود تا با همزمانی آغاز فصل مدارس این کودکان بتوانند به تحصیل خود ادامه دهند؛ ضمن اینکه صدور شناسنامه برای این کودکان معضلات دیگری از جمله شناسایی و عدم عضویت آنها در باندهای مافیا را به همراه خواهد داشت.

همایش علوم اجتماعی در 27 بهمن سال جاری برگزار می گردد.

برچسب ها: نخستین همایش بین المللی علوم اجتماعی، فاصله طبقاتی، جامعه شناختی، شناسایی چالش، افلاطون، جامعه شناسی، علوم اجتماعی، همایش علوم اجتماعی، کارل مارکس، برنامه ریزی، راهکار نوین، رفاه اجتماعی، سرمایه اجتماعی، جمعیت شناسی، نابرابری های اجتماعی، کار و شغل، ارتباطات، توریسم، انسان شناسی، تعاون، تامین اجتماعی، جامعه شناسی روستایی، همایش علوم اجتماعی،کنگره علوم اجتماعی


593
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
ثبت نام آنلاین

پوستر
حمایت معنوی

معرفی مجلات


مرکز همایش