عضویت در خبرنامه کنگره علوم اجتماعی


تماس با دبیرخانه

021-36621318

021-36621319

 

02189786524

conf.ntpco[at]gmail.com

تدوین مدل توانمندسازی زنان آسیب‌دیده شهر تهران

3 شهریور 1395

  یکی از اهداف همایش بین المللی علوم اجتماعی ایران آسیب شناسی است که ارائه راه حل برای آن از مسائل مهم روز می باشد. در گزارش ذیل به یکی از این چالش ها می پردازیم.

مدیر ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار تحت پوشش شهرداری تهران گفت: قصد داریم مدل توانمندسازی زنان آسیب‌دیده را تدوین کنیم .

فهیمه فیروزفر افزود: پیش از این الگویی درباره توانمندسازی افراد آسیب‌دیده در شهرداری تهران تدوین شده بود. اکنون در حال مطالعه این الگو به منظور تکمیل آن هستیم تا به آسیب‌های اجتماعی زنان نیز در آن بپردازیم.

وی درباره آموزش به زنان مرکز بهاران گفت: آموزش مهارت‌های زندگی به این دسته از زنان داده می‌شود تا پس از بازگشت به خانواده و جامعه بتوانند از آن بهره ببرند.

فیروزفر در پایان در پاسخ به این پرسش که چه اقداماتی انجام داده‌اید تا پس از پایان این دوره برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای زنان سرپرست خانوار تداوم یابد، اظهارکرد: قصد داریم چشم‌اندازی را تدوین کنیم که در دوره‌های بعدی شهرداری تهران نیز توانمندسازی زنان سرپرست خانوار ادامه پیدا کند. در این جهت باید هم از ظرفیت سازمان‌های مردم‌نهاد و هم دستگاه‌های دولتی بهره ببریم.

واحد خبری همایش بین المللی علوم اجتماعی

برچسب ها: نخستین همایش بین المللی علوم اجتماعی، فاصله طبقاتی، جامعه شناختی، شناسایی چالش، افلاطون، جامعه شناسی، علوم اجتماعی، همایش علوم اجتماعی، کارل مارکس، برنامه ریزی، راهکار نوین، رفاه اجتماعی، سرمایه اجتماعی، جمعیت شناسی، نابرابری های اجتماعی، کار و شغل، ارتباطات، توریسم، انسان شناسی، تعاون، تامین اجتماعی، جامعه شناسی روستایی، همایش علوم اجتماعی،کنگره علوم اجتماعی، بررسی مسائل روز ایران، جامعه، جوامع، سیاست گذاری، برنامه ریزی، ارتباط، شناسایی چالش، نظریه


626
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
ثبت نام آنلاین

پوستر
حمایت معنوی

معرفی مجلات


مرکز همایش